Porażka na inaugurację
autor: https://www.facebook.com/ladiesfPiłkarki trzecioligowego LFA Szczecin przegrały inaugurujące wiosenne rozgrywki spotkanie z LZS Juna-Trans Stare Oborzyska 1:2. Szczecinianki już w pierwszej połowie przegrywały 0:2. Honorowe trafienie w 57. minucie meczu zdobyła Katarzyna Tarnowska. - Wreszcie nadszedł długo wyczekiwany mecz. Spotkanie dwóch różnych połów. W pierwszej połowie zespół z Oborzysk wykorzystał nasze błędy wychodzaąc na dwu bramkowe prowadzenie. Druga połowa to zdecydowanie nasza przewaga udokumentowana przepieęknej urody bramką Kasi Tarnowskiej ale niestety stać nas dzisiaj było jedynie na bramkeę kontaktowa. Mecz z rodzaju „walki” bo boisko pozostawiało wiele do życzenia i z piłką nozżna miało to niewiele wspólnego. - mówił po meczu trener Igor Czuryszkiewicz.
- Dziękuję moim zawodniczkom za pozostawione serce na boisku, i pokazanie charakteru w drugiej połowie, a zespołowi z Oborzysk gratuluje cennego zwycięstwa. Przed nami ciężki wyjazd do Gdańska i mam nadzieje, że tam przyjdzie pierwsza zdobycz punktowa w tej rundzie. - dodał szkoleniowiec LFA Szczecin

relacjďż˝ dodaďż˝: paulinus

III liga Kobiet Makroregionalna (2020/2021)