Pogrom w Kołobrzegu i zmiana lidera
autor: C80Dzisiejszego dnia o godz. 13:30 na sztucznej murawie w Kołobrzegu odbył się mecz o mistrzostwo Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych pomiędzy Żakami 94 Kołobrzeg a Chemikiem Police. Zdecydowanym faworytem tego meczu byli goście z Polic, którzy mecz rozpoczynali z kompletem punktów.
Już od początku meczu dominowali przyjezdni, którzy udokumentowali swoją przewagę bramką Kaczorowskiego w 22 minucie po indywidualnej akcji Koniecznego. Policzanie nie zamierzali przestawać atakować bramki rywala. Kolejną bramkę dołożył Jaroszewicz w 25 minucie. Znakomicie odnalazł się w polu karnym. Następnie po fenomenalnie wykonanym rzucie rożnym Wojciecha Fadeckiego, piłkę do bramki skierował Kołodziejski. Trzeba dodać, że Michał wspaniale dyrygował poczynaniami formacji obrony i dobrze rozumiał z Gumiennym występującym po raz pierwszy na środku obrony. Następne bramki były kwestią czasu. Wynik do przerwy wynosił 5:0.
Po przerwie pilkarze Chemika zmotywowani słowami trenera Macieja Mateńko w 3 min strzelili 3 gole,lecz nadal nie zwalniali tempa.W 50 min trener gosci dokonal 5-ciu zmian ktore wniosly do gry ozywienie.W 60 min kapitalnym uderzeniem z dystansu popisal sie Lisowicz ktory kropnal z 30 m.Nastepna bramke zdobyl Wojtasiak ktory zaskoczyl bramkarza sprytnym strzalem z 16 m.Najpiekniejsza bramke w meczu strzelil Galoch pokonujac bramkarza strzalem z rzutu wolnego z 18 m.Chemik do koncowego gwizdka sedziego zdolal strzelic jeszcze 3 bramki.Spotkanie zakonczylo sie wynikiem 15:0 dla Chemika.

Podsumowujac spotkanie wynik 15:0 obrazuje ogromna przepasc miedzy tymi zespolami.Warto zwrócić uwage na dobre przygotowanie fizyczne Chemika,ktory dobrze przepracowal okres przygotowawczy na obozie w Mieszkowicach.Kibica mogla podobac sie poukladana gra Chemika.

Chemik Police : Rudnicki, Szewczykowski, Gumienny, Kołodziejski (c), Myśliński, Fałowski, Wojtasiak, Jaroszewicz, Fadecki, Konieczny, Kaczorowski

Pogoda: Słonecznie

Bohater spotkania: cała drużyna Chemika

Mateusz Myśliński (zawodnik Chemika):Wiedzilem że wygramy to spotkanie.
Poniewaz dysponujemy bardzo dobrym i zgranym zespolem który mam nadzieje ze powalczy o mistrza ligi,oczywiscie w tym wszystkim jest bardzo duza zasluga trenera ktory darzy nas ogromnym zaufaniem.Oby tak dalej w nastepnych w meczach.
�r�d�o: wlasne

relacjďż˝ dodaďż˝: KopnijBiegnij

LWJ młodsi (2009/2010)
Żaki 94 Kołobrzeg Chemik Police JM
0 15
02-09-2009 13:30
bramki: Jaroszewicz 4, Konieczny 3, Galoch 3, Kaczorowski 2, Wojtasiak, Kolodziejski, Lisowicz dodaj video

Dane pomogli uzupełnić: Demort92, kpchemikpolice8, guma27 - dziękujemy

Pogrom w Kołobrzegu i zmiana lidera (KopnijBiegnij)