Rega zagra Astrą
Już w najbliższy piątek o godzinie 17.00 Rega Trzebiatów pojedzie do Ustronia Morskiego, gdzie rozegra spotkanie z tamtejszą Astrą.
Rega w ostatnim meczu ligowym pokonała na własnym boisku Błękitnych Stargard Szczeciński 3:0. Piłkarze Regi wyszli na prowadzenie już w 26 minucie po bramce Łukasza Polaka. Kilka minut potem było już 2:0 kiedy sam na sam z bramkarzem wykorzystał Grzegorz Wawreńczuk i w 54 minucie trzeciego gola w tym spotkaniu zdobył Robert Śliwiński.
Nasz rywal Astra w ubiegłym spotkaniu zremisowali na trudnym terenie w Kartuzach z tamtejszą Cartusią 2:2. W pierwszej połowie padł jeden gol dla Cartusi, strzelcem był Rubin. W 47 minucie sam na sam z bramkarzem Cartusi wykorzystał Daniel Kocur, a chwilę potem mocnym strzałem z okolicy 30 metrów popisał się Andrzej Wojciechowski, który zdobył drugiego gola dla Astry. Jeszcze w samej końcówce punkt dla piłkarzy Cartusi uratował samobójczy gol. Formela uderzył piłkę z 12 metrów ta obuła się od Gontka i wpadła do bramki.

Rega obecnie zajmuję 2 pozycję w tabeli z dorobkiem 39 punktów i bilansem bramkowym 32-17. Traci tylko 4 punkty do lidera Chojniczanki. Astra natomiast znajduję się w strefie spadkowej z 17 punktami, strzeliła 27 i straciła 45 goli.

Najlepszym strzelcem w zespole Regi jest Robert Śliwiński z 9 bramkami na koncie, tuż za nim znajduję się Grzegorz Wawreńczuk z 6 bramkami zdobytymi i pięć goli ma na swoim koncie Cezary Przewoźniak. W zespole Astry najwięcej bramek zdobył Łukasz Krzemiński - 6. Jednego gola mniej ma na swoim koncie Andrzej Wojciechowski i po 4 gole mają Maciej Płomiński i Adrian Rutkowski.

W meczu rundy jesiennej pomiędzy tymi zespołami padł wynik zadowalający Regę. Trzebiatowianie pokonali piłkarzy z Ustronia Morskiego 2:1.
�r�d�o: tksrega.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: talcia