Nie lekceważyć przeciwnika!
autor: maggiPo dwutygodniowej przerwie w rozgrywkach ligowych spowodowaną przerwą świąteczną piłkarze A klasy wracają na boiska ligowe. Tym razem drużynie Vielgovii Szczecin przyjdzie zmierzyć się z ostatnią drużyną w ligowej tabeli - Czarnymi Czarnówko. Pomimo wysokiej porażki w ostatniej kolejce ligowej Czarnych Czarnówko z Kastą Majowe 7:0 nie należy lekceważyć niedzielnego rywala Vielgovii. Dlatego seniorzy Vielgovii przystąpią do tego meczu maksymalnie skoncentrowani. Ich poważne podejście do niedzielnego meczu było widać podczas czwartkowego treningu, na co wskazywała nie tylko duża ilość trenujących, ale także zaangażowanie piłkarzy w trening. Z głęboką wiarą w zwycięstwo naszych piłkarzy będziemy wspierać ich swoją obecnością na trybunach boiska przy ul. Bałtyckiej.
Juniorzy Vielgovii doskonale radzą sobie w rundzie wiosennej. Dwa mecze i dwa zwycięstwa. Mamy nadzieję, że ten trend zostanie utrzymany i juniorzy Vielgovii zrewanżują się juniorom Czarnych za jesienną porażkę na boisku w Czarnówku 1:0. Zwycięstwo stanie się faktem, gdy tylko poszczególne formacje drużyny Vielgovii będą się wspierać i uzupełniać. Tak było w dwóch pierwszych meczach i tak na pewno będzie podczas meczu z juniorami Czarnych. Dlatego możemy liczyć na dobry występ naszych młodych piłkarzy i wierzyć w ich sukces.