Lech rozgromił gości ze Szczecinka
autor: pogon74Lech Czaplinek rozgromił aż 7:0 szczecinecki Wielim. Pierwszy gol wpadł w 24. minucie. Niewiele później Lechici podwyższyli na 2:0, a w 40 minucie spotkania wynik na tablicy rezultatów to 3:0. Do końca pierwszej odsłony wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie Lech 'dorzucił' szczecineckiej drużynie jeszcze 4 gole. Wynik mógłby byc wyższy, ale 3-krotnie Wielim ratowały słupki. Lech bardzo pewnie i w pełni zasłużenie rozgromił klub ze Szczecinka, wciąż dążąc pewnie po awans do IV ligi.

Przed meczem zapowiadało się ciekawe widowisko na trybunach. Ze Szczecinka przybyła grupa fanów z flagami, ale to, co zobaczyliśmy podczas spotkania nie było już zbyt fajne. Mogliśmy ujrzec chamskie zachowanie kibiców, a właściwie chuliganów klubu gości. Na 'osłodę' dołączyła do nich dośc liczna gruba fanów z Drawska, którzy przedarli się przez płot na stadion, mimo zakazu wstępu.

7-0 80' Suska
Lech : Borowski : Mazurek , Oleszkiewicz , Ryba , Kibitlewski ( 55 min. Gałosz ) ; T. Tomczak , M. Tomczak , Wożniak , Górniak ; Resiak , Suska

Żółte kartki - Mazurek Łukasz (Lech), Gołębski Łukasz (Wielim) sędzia: Nawodzinski Ogórek Stasiak

Dane pomogli uzupełnić: sydzia1, maro017, Zabaleta, ziutas536, KKSKolejorz, maro017, Macior7 - dziękujemy