Szlagier w 2 lidze SALPS
autor: floraW najbliższy wtorek, 13.04 o godz 20:30 w hali ZS 2 ul.Bolesława Śmiałego na parkiet wyjdą drużyny Hetmana Rangershop.pl oraz Akademii Morskiej.
Od dawna mecz wywołuje wielkie emocje i spekulacje, obie drużyny zapewniły sobie już awans do 1 ligi, w której wystartują w przyszłym sezonie. Akademia Morska jest jedynym zespołem w całej lidze SALPS, który w tym sezonie pozostał jeszcze niepokonany. Na koncie Akademików 19 meczów, 19 zwycięstw. Cudowna passa trwa bardzo długo, jednak czy znajdzie się ktoś kto ja przerwie? Właśnie ten mecz, lidera z wiceliderem tabeli zweryfikuje te spekulacje. Akademia ostatnie 3 mecze rozgrywa z zespołami z pierwszej czwórki: Hetman, JW oraz ENEA. Mecze w SALPS odbędą się normalnie pomimo żałoby, jednak przed każdym meczem będzie oczywiście minuta ciszy.
Z pewnością wyróżniającymi się zawodnikami, w zespołach, którzy mogą wplynąc znacznie na wynik spotkania będą z pewnością w Hetmanie przyjmujący Michał Antol (na zdjęciu), czy też Tobiasz Nacholski, który gra w trzecioligowym MKS MDK Trzcianka.
W drużynie Akademii Morskiej z pewnością najważniejszymi zawodnikami są: rozgrywający Jakub Perżyło, który w tym sezonie doszedł do zespołu i jest rozgrywającym w trzecioligowym klubie Stocznia MW Darłowo, następnie dwóch dobrych przyjmujących z przeszłością zawodową - Konrad Telesz, wychowanek klubu MMKS Maraton Świnoujście oraz Rafał Judek który rozpoczynał naukę siatkówki w drużynie Delicpol Norwid Częstochowa.

Patrząc z perspektywy przyszłych pierwszoligowców oraz zawodników, którzy wystąpią w tym meczu możemy spodziewać się emocji. Zainteresowanie jest bardzo duże. W związku z tym, że mecz odbędzie się w malej hali na 'Bolka' wskazane jest przybycie wcześniej. Początek meczu o 20:30. Zapraszamy.

relacjďż˝ dodaďż˝: play04

SALPS: Hetman Rangershop.pl - Akademia Morska 2:3
data: 13-04-2010 20:30
miejsce: hala ZS 2 ul.Bolesława Śmiałego w Szczecinie