Słaby mecz, dużo błędów sędziego
W dzisiejszym spotkaniu trzebiatowianie zremisowali na własnym boisku z Błękitnym 1:1. Bramkę dla Regi zdobył Piotr Hernacki z rzutu karnego.

Bardzo dużo błędów w tym spotkaniu popełnił główny arbiter tego spotkania, niesłuszna druga kartka dla Hernackiego. Rega i Błękitni zagrali słabo. Mało efektownych akcji obu zespołów, ale przeszkadzał w tym także sędzia.

Już w 3 minucie mocno zaczęli trzebiatowianie. Rzut wolny Łukasza Polaka obronił bramkarz przyjezdnych. Kilka minut potem bardzo mocno piłkę uderzył Piskorz, ale Łapczyński stał na posterunku. W 20 minucie błąd w środku pola popełnił Jarecki, który stracił piłką na rzecz Piskorza i ten oddał strzał z 25 metrów, ale tylko w słupek. Cztery minuty potem Polak dośrodkował futbolówkę w pole karne, gdzie nogą uderzył Wawreńczuk, ale tylko w boczną siatkę. W 26 minucie Śliwiński mocno uderzył piłkę ze stałego fragmentu gry, ale trafił w obrońce Błękitnych i piłkę przejął Jarecki, który zagrał nad obroną do Śliwy, ale strzał tego ostatniego zawodnika obronił Marek Ufnal. Dwie minuty potem padł pierwszy gol w tym meczu. Górną piłkę nogą wybijał Falkowski i trafił w głowę Tomasza Kubickiego, a futbolówkę przelobowała Łapczyńskiego i wpadła do bramki.

W drugiej połowie Rega szybko rzuciła się do odrabiania strat. W 60 minucie Falkowski dośrodkował piłkę w pole karne i ręką pomógł sobie obrońca Błękitnych, a arbiter główny wskazał na 11 metr. Futbolówkę ustawił Hernacki i pewnie wykonał rzut karny. Chwilę potem dobrą akcję przeprowadził Erlich, który wrzucił piłkę w pole karne, uderzył Wawreńczuk i piłka wpadła do siatki, ale był spalony. W 67 minucie sędzia pokazał żółtą kartkę Łukaszowi Woźniakowi, który siedział na ławce rezerwowych. Kilka minut potem piłkę w pole karne dośrodkował Piskorz, gdzie głową uderzył Kubicki, ale Łapczyński złapał futbolówkę w rękawice. Jeszcze w samej końcówce arbiter nie mógł zapanować nad meczem. Pierw drugą żółtą kartkę za nic dostał Piotr Hernacki, następnie wynikł spór pomiędzy trenerami obu zespołów. Druga połowa tego spotkania trwała aż 50 minut.

TKS Rega Trzebiatów - Błękitni Stargard Szczeciński 1:1 (0:1)

Rega:
Łapczyński, Falkowski, Jarmoszewicz, Lewandowski, Wilejto(45.Hernacki), Kosakiewicz, Jarecki(45.Kordowski), Śliwiński(60.Erlich), Wawreńczuk, Więcek, Polak(75.Nagórski).

Błękitni:
Ufnal, Filocha, Liśkiewicz, Kawczyński(53.Pustelnik), Batista, Hackiewicz(63.Gajda), Jankowski(80.Baszak), Jaskólski, Wojciechowski, Piskorz, Kubicki..

1:1 - 60' - Hernacki Piotr
Rega:Łapczyński, Falkowski, Jarmoszewicz, Lewandowski, Wilejto (45.Hernacki), Kosakiewicz, Jarecki (45.Kordowski), Śliwiński (60.Erlich), Wawreńczuk, Więcek, Polak (75.Nagórski)
Błękitni:Ufnal, Filocha, Liśkiewicz, Kawczyński (53.Pustelnik), Batista, Hackiewicz (63.Gajda), Jankowski (80.Baszak), Jaskólski, Wojciechowski, Piskorz, Kubicki

żółte kartki:Wilejto(Rega)Filocha, Woźniak, Kubicki(Błękitni)

czerwona kartka:Hernacki (Rega)(dwie żółte kartki) sędzia: Filipczyk Marciniak Murawski

Dane pomogli uzupełnić: 53jan, wiw, Grruubas, talcia - dziękujemy