KKS Włókniarz 1925 Kalisz- Juwenia Stargard Szczeciński 4-0 (1-0)
Dla obu zespołów było to bardzo ważne spotkanie zwycięstwo dawało kaliszankom awans na trzecie miejsce, natomiast goście w razie zdobycia trzech oczek mogły dalej walczyć o fotel lidera. Pierwsze dwa kwadranse meczu, było bardzo wyrównane oba zespoły, walczyły przed wszystkich w środkowej strefie boiska. Dopiero w 30 minucie spotkania po prostopadłym podaniu Pauliny Lis, piłkę przejęła kaliska napastniczka Ewa Maciejewska, która z ostrego kąta uderzyła na bramkę, futbolówkę wybiła jeszcze bramkarka Juwenii ale najszybciej do piłki wystartowała Karolina Grzelak umieszczając piłkę w siatce. Po zdobyciu bramki ta sama zawodniczka po indywidualnej akcji powinna zdobyć swojego drugiego gola, ale futbolówka poszybował obok prawego słupka.

Po zmianie stron kaliszanki zagrały bardzo dobrze i zdecydowanie skutecznie, w 48 minucie Paulina Lis trafiła w poprzeczkę a chwilę później po zamieszaniu w polu karnym ponownie najwięcej krwi zachowała się Karolina Grzelak, która z bliskiej odległości trafiła do siatki rywalek. Dziesięć minut później kaliszanki mogły cieszyć się kolejnej bramki, zza pola karnego na strzał zdecydowała się pomocnik KKS-u Karolina Cymer, która precyzyjnym strzałem umieściła piłkę w prawy róg bramkarki Juwenii. Po zdobyciu gola, podopieczne Kaczmarka - Smolarka poszły za ciosem, przed polem karnym została nieprzepisowo zatrzymana Emilia Paluch, skuteczny rzut wolny wykonała Paulina Lis nie dając żadnych szans po raz kolejny golkiper gości. Pod koniec meczu kaliszanki mogły jeszcze podwyższyć wynik meczu ale dobre sytuacje nie wykorzystała Emilia Paluch.

- Dziewczyny zagrały jeden z najlepszych spotkań po połączeniu obu kobiecych klubów. Druga połowa meczu do już zdecydowana przewaga naszych dziewczyn i pewna wygrana- powiedział trener zespołu Dariusz Smolarek.

- Cieszy nas zwycięstwo i gra, teraz musimy się dobrze przygotować do spotkania z rezerwami Stilonu Gorzów- stwierdził trener zespołu Mariusz Kaczmarek.

Bramki: 1-0 Karolina Grzelak ( 30) 2-0 Karolina Grzelak ( 51) 3-0 Karolina Cymer ( 61) 4-0 Paulina Lis ( 65)

KKS : Wesołowska- Kraszkiewicz- I. Nogaj ( 75, P. Kamińska ), Mikołajewska ( 65, Pussak)- Jeziorska, Styperek ( 70, Szlachta), Cymer, Maciejewska ( 70, Urbaniak), Grzelak ( 85, M. Nogaj)- Lis, Paluch.

relacjďż˝ dodaďż˝: cymerek11

II liga Kobiet gr. Wielkopolska (2010/2011)