Trzy punkty Pogody
Na inauguracje rundy wiosennej Pogoda Nasutowo rozgromiła Barkas Obroty 8:3. Nasutowianie nie dali szans w tym meczu przeciwnikowi i wywieĽli cenne 3 punkty. Drużyna z Nasutowa rozpoczęła mecz szybkimi atakami, lecz nieporozumienie bramkarza Wierzbickiego ze Stasiakiem doprowadziło już w 2 min do prowadzenia gospodarzy. Długo nie było trzeba czekać na wyrównanie, ponieważ już w 4 min G±siorowski strzela w dłuższy róg bramkarza przeciwników. Kolejne dwie bramki również zdobył G±siorowski. Najpierw w 9 minucie, a póĽniej w 20 min po do¶rodkowaniu Stasiaka. Pięć minut póĽniej wynik podwyższył Lange K., który wykorzystał błędy obrońców. W 38 minucie strzelił jeszcze z dystansu Dudek Arkadiusz na 5:1. W końcówce pierwszej odsłony doszło do brutalnego faulu na Karolu Lange, po czym musiał opu¶cić murawę. Rzut wolny wykorzystał Pater M. i do przerwy Pogoda prowadziła 6:2.
W drugiej połowie meczu Pogoda także nie odpuszczała i na kolejn± bramkę w tym meczu nie trzeba było długo czekać, w 48 min Grudowski z 16 m po rykoszecie strzela na 6:2. Wynik spotkania na 8:3 po do¶rodkowaniu Grudowskiego w 75 min. ustala Pater P.

relacjďż˝ dodaďż˝: pogodanasutowo