Netto uległo Komfortowi w meczu kolejki
Ta porażka nie ułatwia sytuacji Netto, którego szanse na utrzymanie drastycznie zmalały. Komfort natomiast jest pewny miejsca w środkowej strefie tabeli.
Wyrównany początek spotkania nie wskazywał na pogrom. Netto jak i Komfort grały dobrze w obronie nie pozwalając przeciwnikowi na dogodne sytuacje bramkowe. Pierwsze dwie bramki w spotkaniu zdobył Kaczorowski, od tego momentu Netto ruszyło do przodu odrabiać straty i musiało się otworzyć. Komfort wykorzystywał niemal każdą okazję na zdobycie bramki. Na 3:0 podwyższył Gutkowski, a wynik do przerwy brzmiał 4:0 dla Komfortu po samobójczej bramce Netto.
Drugą połowę Netto rozpoczęło bardzo ambitnie. Gospodarze przeprowadzili kilka składnych ataków, a jeden z nich na bramkę zamienił Daniel Gumowski. Jednak Komfort szybko odpowiedział kolejnymi bramkami.
Błędy w obronie rywali dwukrotnie wykorzystał Cezary Żygielewicz, który najpierw przejął piłkę w obronie gości, a potem po składnej akcji z Kaczorowskim pokonał bramkarza. Wymiary porażki zdołał już tylko zminimalizować Remigiusz Ramutkowski, wykańczając ładną akcje swojego zespołu. Jednak ostatnie 12 minut należało już tylko do drużyny gości. Bramki na zmianę strzelali Kaczorowski i Peszyński. Druga połowa to kompletna dominacja Komfortu, którzy w ataku mieli dużo miejsca na rozgrywanie kombinacyjnych akcji. Netto pod koniec spotkania wyraźnie opadło z sił i nie było w stanie nadążyć za tempem narzuconym przez przeciwnika.

Netto - Komfort 2:10 (0:4)

Netto: Remigiusz Ramutkowski, Daniel Gumowski
Komfort: Kaczorowski 4, Peszyński 2, Żygielewicz 2, M Gutkowski, samobójcza

relacjďż˝ dodaďż˝: SLPNkrzysiek