Korsarz zatopił Wilki
W szóstej kolejce II Ligi koszykówki mężczyzn grupy A King Wilki Morskie Szczecin zmierzyły się w wyjazdowym spotkaniu z Korsarzem Gdańsk.
Początek po myśli Wilków, pierwsza kwarta wygrana 21 - 27, w tej kwarcie prym wiódł Radosław Bojko zdobywając 16 punktów. Druga kwarta tego spotkania to dalsza świetna gra Naszej drużyny i przewaga sięgająca 14 punktów. Wilki również wygrywają tą partię 19 - 22 i w połowie meczu prowadzą 40 - 49. W drugiej odsłonie meczu Wilki zdawało by się kontrolują przebieg spotkania maja przewagę w zbiórkach,niestety czwarty faul otrzymuje Radosław Bojko który siada na ławce i przewaga Wilków na koniec trzeciej kwarty to 3 punkty, Wilki przegrywają tą kwartę 27 - 21.

Czwartą kwartę rozpoczynają mocnym uderzeniem gospodarze doprowadzając do remisu 72 - 72 w 32 minucie meczu, od tego momentu gra staje się nerwowa, pojawiają się niecelne rzuty, ale dobrze funkcjonuje zbiórka w ataku. W 35 minucie meczu Korsarz obiera zwycięstwo Wilkom i nie oddaje go już do końca meczu systematycznie powiększając przewagę do 8 punktów tym samym wygrywa kwartę 21 -14, a cały mecz 92 - 84.

Najlepszymi zawodnikami w zespole Wilków byli : Radosław Bojko 21 punktów i 11 zbiórek przy 100% skuteczności za 2 punkty 7/7, kapitan Wilków Karol Nowacki 16 punktów, Marcin Kowalski 12 punktów i 11 zbiórek, oraz Salim Hamdaoui 11 punktów. W tabeli prowadzi Open Florentyna Pleszew-zespół ten w grupie II nie doznał jeszcze porażki, Wilki są na miejscu 11 z 7 punktami. Kolejne spotkanie odbędzie się juz w najbliższą sobotę 5.11.2011 o godzinie 16:00 w hali na ulicy Świętobożyców 40 w Szkole Podstawowej nr 35 w Szczecinie. Serdecznie zapraszamy.
�r�d�o: STK Wilki Morskie

relacjďż˝ dodaďż˝: spikerka