Gorzów zdobyty
King Wilki Morskie odniosły trzecie zwycięstwo w sezonie, pokonując na wyjeździe drugiego beniaminka tegorocznych rozgrywek - GKK Gorzów Wielkopolski 92:90 Od początku spotkania zawodnicy ze Szczecina dogrywali piłki głównie pod kosz, gdzie ich wysocy koledzy ogrywali przeciwników i zdobywali łatwe punkty. Taktyka ta pozwoliła naszej ekipie na osiągnięcie 15 punktowego prowadzenia do przerwy, chociaż mogło być wyższe gdyby sędziowie zaliczyli celny rzut za 3 punkty oddany równo z syreną kończącą pierwszą połowę przez Rafała Janeckiego.
W trzeciej kwarcie, gorzowianie wzmocnili obronę i zabrali się do odrabiania strat. Pomogli im w tym niewątpliwie szczecinianie, którzy tylko w 3 ćwiartce zanotowali 11 strat, z czego w większości były to straty, po których gospodarze zdobywali łatwe punkty. Zakończyła się ona zwycięstwem GKK Gorzów 37:18 i przed ostatnia częścią spotkania to gospodarze prowadzili 4 punktami. W 4 kwarcie udało się koszykarzom ze Szczecina nadrobić straty i osiągnąć kilku punktową przewagę, której mimo wielu wysiłków gorzowian dowieźli do końca.

GKK Gorzów WLKP - King Wilki Morskie Szczecin 90:92 (13:22, 16:22, 37:18, 24:30)

King Wilki Morskie: Trela 27 ( 13 zb ), Bojko 23 ( 1x3, 9 zb, 6 as, 7 str ), Koziorowicz 18 ( 2x3 ), Kowalski 13 ( 1x3 ), Nowacki 0, Adamkiewicz 5, Majtyka 4, Janecki 2, Hamdaoui 0