Zwycięstwo na zakończenie roku
W ostatniej kolejce pierwszej rundy rozgrywek King Wilki Morskie odniosły 3 zwycięstwo z rzędu pokonując zespół Trefl II Sopot 68:64 (24:18, 14:15, 18:22, 12:9). Nasi zawodnicy podtrzymali serię zwycięstw mimo, iż przeciwnik postawił naszemu zespołowi bardzo trudne warunki. Od początku spotkania nasz zespół wypracował sobie kilku punktową przewagę, którą kontrolował przez większość spotkania. Pomimo wielu składnych akcji zawodników Wilków, goście nie pozwolili naszemu zespołowi na osiągnięcie bezpiecznej przewagi. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się 5 punktowym prowadzeniem Wilków 38:33.
Na skutek kilku nieporozumień w naszej ekipie sopocianie po przerwie pod koniec 3 kwarty potrafili wyjść na 2 punktowe prowadzenie. Jednak Rafał Janecki celnym rzutem za 3 punkty odzyskał prowadzenie naszej ekipy, której goście nie zniwelowali już do końca spotkania. Pomimo wielu prób i skutecznych akcji sopocian, nasi zawodnicy skutecznie rozegrali końcówkę spotkania, w której to po celnych rzutach osobistych Radosława Bojko oraz Konrada Koziorowicza utrzymali bezpieczną przewagę i odnieśli zasłużone zwycięstwo w spotkaniu 13 kolejki rozgrywek II ligi. Pomimo 5 strat w spotkaniu z Treflem na wyróżnienie zasłużył Radosław Bojko, który zdobył 20 punktów i rozdał 5 asyst oraz Igor Trela, który zdobył 17 punktów przy 70% skuteczności rzutów z gry.

King Wilki Morskie Szczecin - Trefl II Sopot 68:64 (24:18, 14:15, 18:22, 12:9)

King Wilki Morskie: Bojko 20 ( 5as, 1x3 ), Trela 17, Koziorowicz 13 ( 1x3 ), Nowacki 3 ( 1x3 ), Kowalski 2 ( 5 zb ), Majtyka 4, Adamkiewicz 4, Janecki 3 ( 1x3 ), Kujawski 2, Knowa 0
�r�d�o: stk.szczecin.pl