Victoria wygrywa sparing z Hanzą Goleniów
Zawodnicy pierwszego zespołu Victorii wygrali z Hanzą Goleniów 3:2. Mecz odbył się na sztucznej nawierzchni w Goleniowie.
Pierwsza połowa to dominacja na boisku zespołu z Przecławia, który zepchnął przeciwnika pod pole karne i non stop atakował, a Hanza wychodził tylko z kontratakami. Do przerwy zawodnicy Victorii wygrywali 2:0. Po zmianie stron przez 20 minut nadal przewagę mieli goście co udokumentowali trzecią bramką. Ostatnie 25 minut spotkania należało już do zespołu z Goleniowa, którzy zdobyli w tym okresie dwie bramki.
Victoria: Grzegorz Kucharczyk, Krzysztof Zieliński, (zawodnik testowany), Florczak Patryk, (zawodnik testowany), (zawodnik testowany), Sawicki Tomasz, (zawodnik testowany ), Artur Pawnuk, Zołnowski Piotr, (zawodnik testowany).

Victoria: (zawodnik testowany), (zawodnik testowany), Patryk Florczak, (zawodnik testowany), Sawicki Tomasz, Paweł Kapuścij, (zawodnik testowany), Michalski Rafał, (zawodnik testowany), (zawodnik testowany).

relacjďż˝ dodaďż˝: victoriasenior