Wysokie zwycięstwo manowian
autor: Robert MachowiczDrużyna Leśnika/Rossy ma za sobą trzeci sparing. Tym razem zmierzyła się z niżej notowaną Sławą Sławno.

Jak powiedział trener manowian, Tomasz Chrupałła był to mecz bez większej historii. Na ten okres przygotowań specjalnie był wybrany teoretycznie słabszy przeciwnik żeby można było przećwiczyć pewne priorytety oraz żeby drużyna nabrała pewności w siebie. I to się udało. Manowianie rozbili swoich przeciwników aż 6:1, do przerwy prowadząc już 5:0.
W pierwszej części spotkania klasycznym hat-trickiem popisał się Konrad Romańczyk. W drugiej połowie wpadły tylko dwie bramki, z czego honorową, w ostatniej minucie zdobyli piłkarze Sławy. Manowianie oprócz sytuacji, po których wpadły bramki stworzyli jeszcze kilka innych ciekawych sytuacji, ale więcej bramek nie zdobyli. Natomiast drużyna Sławy oprócz akcji, po której zdobyła gola nie stworzyła sobie więcej sytuacji.

Strzelcy bramek:

8’ 0:1 Romańczyk

18’ 0:2 Ejzygmann

21’ 0:3 Romańczyk

30’ 0:4 Pooch

32’ 0:5 Romańczyk

63’ 0:6 Sęk

89’ 1:6 ?

Skład Leśnika/Rossy:

Tkacz Tomasz, zawodnik testowany, Ejzygmann Dawid, Hrymowicz Krzysztof, RokickiKonrad, Fijołek Seweryn, Morawski Daniel, Rakowski Paweł, Jakubowski Piotr, Pooch Dominik, Romańczyk Konrad.