Promień wygrywa z Iną
autor: kaLuW sobotę Promień Mosty rozegrał już ósmy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Tym razem na przeciw stanęła drużyna WLO Iny Ińsko.
Zespół Promienia na tle wyżej notowanego rywala wypadł bardzo dobrze. Co więcej kontrolował boiskowe wydarzenia niemal przez całe spotkanie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla zespołu z Mostów po ładnym uderzeniu głową Arka Gałgana. W drugiej połowie działo się więcej. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Radka Gałgana piłka wpadła do bramki przeciwnika po odbiciu się od obrońcy Iny. Bramkę kontaktową na 2:1 zdobył napastnik Iny po doskonałym uderzeniu piłki z rzutu wolnego z 18 metrów.
To jednak tylko podrażniło dobrze dysponowaną ekipę z Mostów. Efektem było podwyższenie prowadzenia i gole Igora Kornackiego po uderzeniu głową i Leszka Kulczyńskiego, który silnym strzałem pod poprzeczkę ustalił rezultat na 4:1.

Kolejny mecz kontrolny Promień rozegra w następną sobotę także z reprezentantem wyższego szczebla - Pomorzaninem Nowogard w Goleniowie o godz. 17.00.

relacjďż˝ dodaďż˝: Link64