Pięć bramek w sparingu
Piłkarze Prawobrzeża kontynuują przygotowania do nadchodzącego sezonu. Jednym z jego elementów był sparing z IV ligową Vinetą Wolin. Podopieczni Michała Stelmaszczyka ulegli wyżej notowanym rywalom aż 1:5.
Mimo wysokiej porażki, trener świnoujścian był zadowolony z postawy swoich piłkarzy. Według trenera wynik meczu odzwierciedlał różnice klas miedzy obydwoma zespołami. Jednak Vineta jest w zupełnie innym momencie przygotowań do rundy, Dla piłkarzy z Warszowa, było to dopiero drugie spotkanie tego lata. Trener podkreślał, że jego zawodnicy podczas gry popełniali sporo błędów. Tłumaczył to jednak początkiem przygotowań do sezonu.
Jedyna bramka dla Prawobrzeżan padła bo dobrej, składnej akcji. Teraz czas na ciężką pracę na treningach. Trener Stelmaszczyk zapowiedział już Wolinianom rewanż podczas zimowej przerwy w rozgrywkach.

Trener Vinety po meczu komplementował grę rywali z A klasy. Paweł Ozga chwalił naszych zawodników za ambicję, próbę nawiązania walki i grę fair play. Nie krył też zadowolenia z postawy swoich piłkarzy, mimo że była to dla nich tylko kolejna jednostka treningowa.

Vineta:
I tercja- Bratkowski- Skorb, Chwałek, Porzezinski- Adamczak, zaw.test, zaw.test, Solski, zaw.test, Mężydło, zaw.test

II tercja- Rechtziegel- Tomków, Chwałek, Porzezinski, Łodyga, Borek, Adamczak, Przewoźny, Nagórski Adrian, Nagórski Adam, zaw. test.

III tercja- Rechtziegel- Bratkowski- Tomków, Porzezinski (Skorb), Łodyga (zaw.test), zaw. test. Nagórski Adrian, Borek (Solski), zaw. test., zaw. test, zaw. test., Nagórski Adam (Mężydło

Prawobrzeże : Chrzanowski-Sułkowski, Nowak, Gajewski, Waliszewski Krystian , Waliszewski Arkadiusz, Wrona, Bednarczyk, Białek, zawodnik testowany, zawodnik testowany
grali również :Urbański, Godzieba, Burhard, Andrzejewski

Dane pomógł uzupełnić: Junioro - dziękujemy