Kolejna porażka Pogoni II Szczecin
autor: Adasko Porażką 2:5 zakończyło się niedzielne spotkanie Pogoni II Szczecin w Wejherowie z Gryfem. Po tej porażce szczecinianie nadal zajmują spadkową pozycję. Do bezpiecznego miejsca brakuje im 3 punktów.

Gospodarze prowadzenie objęli w 10 minucie za sprawą Krzysztofa Wickiego. 10 minut później było już 2:0, a golkipera Portowców pokonał wychowanek Pogoni Grzegorz Gicewicz. Do przerwy było 3:0 dla Gryfa, a gola dla wejherowian zdobył Krzysztof Rzepa.
W 48 minucie Krzysztof Rzepa zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. Na 18 minut przed końcem Portowcy przegrywali 0:5, kolejne trafienie Krzysztofa Wickiego. Ostatnie pięć minut należało do podopiecznych Adama Gołubowskiego, najpierw z rzutu karnego Ferrę pokonał Andrzej Kotłowski , a w 90 minucie wynik na 2:5 ustalił Daniel Jałoszyński . Szczecinianie po 13 kolejkach III Ligi Bałtyckiej mają na swoim koncie tylko 9 punktów, zajmują 15 miejsce. W następny weekend udadzą się na pojedynek z Arką II do Gdyni. O punkty będzie ciężko.

relacjďż˝ dodaďż˝: skryba1213