Wygrana Gwardii z Leśnikiem
Piłkarze Gwardii Koszalin mają za sobą przedostatni mecz kontrolny podczas letnich przygotowań. W spotkaniu rozegranym na własnym boisku, drużyna z Koszalina pokonała spadkowicza z Bałtyckiej trzeciej ligi, GKS Leśnik Manowo 3:1.
Już w trzeciej minucie czwartoligowcy stworzyli sobie znakomitą okazję do objęcia prowadzenia. W polu karnym faulowany był Marcin Gozdal, a 'jedenastkę' wykonywaną przez Seweryna Fijołka w dobrym stylu obronił Andrzej Budnik. W dwunastej minucie koszalińska drużyna strzeliła pierwszego gola. Podanie Kacpra Wąsowicza na bramkę zamienił Przemysław Brzeziański. Ci sami gracze dali Gwardii również drugiego gola. Filigranowy skrzydłowy dośrodkował z prawego skrzydła, a popularny 'Brzezian' głową posłał futbolówkę do siatki.
Leśnik zdobył kontaktową bramkę już 180 sekund po zmianie stron. Pozostawiony bez opieki Sławomir Śliż głową skierował piłkę do siatki koszalińskiej drużyny. Rezultat pozostawał bez zmian niemal do końca spotkania. Wówczas po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry, pechowo piłkę do własnej bramki posłał Mateusz Czaja.

3:1 - 88' Czaja /samobójcza/
Gwardia: Budnik, Wojciechowski, Szałek, Sobiegraj, Dondera, Shimurra, Szymański, Sidor, Słowiński, Wąsowicz, Brzeziański. W drugiej połowie weszli: Wójcik P, Wójcik, Wólkiewicz, Ginter, Stańczyk.

Leśnik: Tkacz, Czaja, Hrymowicz, Ejzygmann, Więckowski, Myśliński, Wieczorek, Fijołek, Jakubowski, Rakowski, Gozdal. W drugiej połowie weszli: Rutecki, Szdkowski, Śliż, Romaniec.

4' - niewykorzystany karny przez Seweryna Fijołka

Dane pomogli uzupełnić: Kawaler, Zabaleta, kierroLRM - dziękujemy