siatkówka / Pozostałe rozgrywki
siatkówka / Pozostałe rozgrywki kspogon - 22.12.2022 13:11
Świąteczny Turniej Siatkówki w Połczynie-Zdroju
autor: Kamil Halec
W niedzielę, 26 grudnia MKS Mieszko Połczyn-Zdrój zaprasza tradycyjnie wszystkich sympatyków piłki siatkowej z Połczyna-Zdroju i okolic na Świąteczny Turniej Pokoleń.

Udział w nim wezmą byli i obecni zawodnicy połczyńskiego klubu, a także Ci wszyscy, którzy przerwę świąteczno-noworoczną chcą spędzić na sportowo.

Początek siatkarskich zmagań w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Mieszka I-go 19 planowany jest na godzinę 10:00.

Szczegółowe informacje oraz zapisy: Wojciech Halec - 602 677 813.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet
siatkówka / Ekstraklasa kobiet paulinus - 19.12.2022 10:28
Wygrana z Radomiem
autor: www.chemik-police.comGrupa Azoty Chemik Police pokonał Moya Radomkę Lotnisko Radom w meczu ósmej kolejki Tauron Ligi. Pierwsza partia układała się po myśli trenera Mierzwińskiego, który szybko desygnował na parkiet zmienniczki. Te utrzymały dobry poziom i kontrolowały spotkanie. Problemy pojawiły się w trzecim secie. Doszło do wyrównanej końcówki. Ważny blok zanotowała Joanna Sikorska, mecz atakiem z lewego skrzydła skończyła Martyna Łukasik.

siatkówka / Ekstraklasa kobiet paulinus - 13.12.2022 09:07
Komplet punktów w Kaliszu
autor: www.chemik-police.comGrupa Azoty Chemik Police pokonał Energa MKS Kalisz w meczu siódmej kolejki Tauron Ligi.
 Pierwsze dwa sety przebiegały pod dyktando przyjezdnych. Problemy zaczęły się w końcówce trzeciego, kiedy Kalisz odrobił straty od stanu 22:24 i doprowadził do gry na przewagi. Policzanki jednak nie dały wyprowadzić się z równowagi. Finalnie kontrę na punkt zamieniła Jovana Brakocević-Canzian, Chemik wygrał bez straty seta. MVP uznano Brakocević-Canzian, zdobywczynię 16 punktów.

siatkówka / Ekstraklasa kobiet paulinus - 08.12.2022 09:23
Wygrana Chemiczek
autor: chemik-police.comGrupa Azoty Chemik Police pokonał Maritzę Płowdiw w inauguracji Ligi Mistrzyń 2022/23. Mecz w wyjściowej szóstce zacząć miała Martyna Czyrniańska. Przyjmująca miała jednak drobne problemy z barkiem, więc zastąpiła ją Maira Cipriano. Spotkanie rozgrywane było pod dyktando gospodyń. Zacięty był jedynie drugi set, który rozstrzygnął się w końcówce
 Zmianę zadaniową dała Katarzyna Połeć. Przy stanie 24:23 obroniła piłkę, a chwilę później na punkt zamieniła ją Martyna Łukasik

siatkówka / Ekstraklasa kobiet paulinus - 05.12.2022 10:34
Komplet punktów w meczu z BKS
Grupa Azoty Chemik Police pokonał BKS Bostik Bielsko-Biała w meczu szóstej kolejki Tauron Ligi. Szansę debiutu w wyjściowym składzie dostała Lenka Oveckova. Chemik dobrze zaczął mecz, wygrywając pierwszy set do 20. W drugiej partii policzanki miały problemy w przyjęciu, popełniły 4 bezpośrednie błędy. Skutecznie w bloku spisywała się Agnieszka Korneluk (7 punktów). Łącznie policzanki zdobyły 17 oczek tym elementem.

siatkówka / Ekstraklasa kobiet paulinus - 02.12.2022 14:57
Pierwsza porażka w lidze
autor: www.chemik-police.comGrupa Azoty Chemik Police przegrał wyjazdowe spotkanie z UNI Opole. Nie najlepiej mecz otworzyła Martyna Czyrniańska, którą szybko zmieniła Maira Cipriano. Brazylijka uspokoiła grę, Chemik wygrał dość przekonująco. Drugi set był najbardziej zaciętym i okazał się kluczowy dla losów spotkania. Rozstrzygnęła go końcówka grana na przewagi, którą wygrały gospodynie. Od tego momentu UNI nie zwalniało tempa. Pomimo zmian trenera Marka Mierzwińskiego, obraz gry pozostawał taki sam

siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 26.11.2022 09:04
Chemik z kompletem oczek
autor: www.chemik-police.com5. kolejkę TAURON ligi zainaugurowano w Łodzi, gdzie Budowlani podejmowali Chemika Police.

O ile w premierowej odsłonie przewaga przyjezdnych nie podlegała dyskusji, o tyle w kolejnej partii Budowlane miały nawet szanse na korzystne rozstrzygnięcie, jednak w końcówce Chemik udowodnił swoją wyższość. W trzecim secie dyspozycja policzanek również nie podlegała dyskusji. MVP otrzymała obchodząca urodziny Maria Stenzel.
siatkówka / Pozostałe rozgrywki kspogon - 22.11.2022 10:30
Grali o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju
autor: Kamil Halec Za nami trzecia edycja Ogólnopolskiego Turnieju Mini Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju.

W sobotnim turnieju udział wzięły zespoły podzielone na dwie kategorie wiekowe - rocznik 2011 'trójki' oraz rocznik 2010 'czwórki' - UKS Bronek Koszalin, UKS Lolek Koszalin, Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne, IUKS Jedynka Poznań, SP Łochowo, SPS Lębork, UKS Libero Łebień, AS 13 Koszalin, UKS SMS Police, UKS 9 Leszno, UKS Jasieniak Gdańsk, UKS Wilki Chwaszczyno, MKS Gryf Szczecinek, SGS Goleniów, BKS Chemik Bydgoszcz, UKS Agroma/Olimpia Kids Słońsk/Sulęcin, M-ULKS Lider Drawsko Pomorskie, NTS Trójka Nakło, MKS Mieszko Połczyn-Zdrój.